95

960

16

mieszkań zarządzanych nieruchomości wynajętych najmów jednodniowych

Zarządzanie najmem i wynajmem mieszkań

Jesteś właścicielem nieruchomości i chciałbyś zacząć na niej zarabiać ? Powierz nam zarządzanie najmem wrocławskiego mieszkania, domu lub lokalu użytkowego i nie martw się o formalności – dopilnujemy wszystkich za Ciebie. W ramach prowadzonych przez nas czynności przygotujemy posiadłość, podpiszemy umowę oraz zadbamy o jej ciągłość. Jeśli skorzystasz z naszych usług, to my staniemy się odpowiedzialni za rozliczanie nowych lokatorów oraz czuwanie nad porządkiem.

Rzetelnie świadczone usługi

Przed podpisaniem umowy zawsze dokładnie weryfikujemy potencjalnych właścicieli, dzięki czemu masz pewność bezpieczeństwa transakcji i unikasz sytuacji jakiejkolwiek niewypłacalności. Posiadamy własną bazę klientów poszukujących mieszkań na wynajem – z tego powodu dzięki naszej pomocy bardzo szybko znajdziesz nowych lokatorów.

Przekazując nam zarządzanie wynajmem, uwolnisz się od szeregu obowiązków związanych z codziennym użytkowaniem mieszkania. Wśród nich znajdują się:

 • przepisanie liczników (gaz, energia elektryczna),
 • bieżące rozliczanie z czynszu i opłat,
 • pilnowanie terminowych płatności,
 • wykonywanie/zlecanie napraw oraz przeglądów technicznych,
 • zakończenie umowy, rozliczenie kaucji.

Profesjonalna pomoc w zarządzaniu wynajmowanymi nieruchomościami

Oferujemy zarówno długo-, jak i krótkotrwałe zarządzanie mieszkaniami na terenie Wrocławia. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają nieruchomość na terenie tego miasta, ale mieszkają znacznie dalej i nie są w stanie odpowiednio się nią zajmować na odległość. Z naszej pomocy korzystają również właściciele wielu lokali, którym administrowanie licznymi budynkami na wynajem sprawia trudność, a także osoby nieposiadające doświadczenia w tym zakresie.

Podpisując umowę z naszą firmą, powierzasz nam wszystkie obowiązki związane z administrowaniem lokalem - twoja rola polega jedynie na comiesięcznym pobieraniu zysku. Nasze wynagrodzenie z kolei liczy się dopiero od momentu sfinalizowania transakcji i wynosi 8% przychodu z czynszu miesięcznie. Z takiej oferty (bez wcześniejszych opłat) po prostu trzeba skorzystać! Zapraszamy do zlokalizowanego we Wrocławiu biura – nasi pracownicy pomogą dostosować ofertę zarządzania nieruchomościami do wszelkich oczekiwań.

Etapy w zarządzaniu państwa mieszkaniem:

 1. Przejęcie od Państwa mieszkania i przygotowanie go do wynajęcia.
 2. Poszukiwanie i selekcja najemców.
 3. Monitorowanie płatności oraz stanu technicznego mieszkania.
 4. Bieżąca obsługa wynajmu.
 5. Stale monitorujemy nieruchomość i czuwamy nad nią.
 6. Właścicielom mieszkań oferujemy usługę rozliczania dochodu z najmu nieruchomości, która obejmuje:
  • prowadzenie ewidencji przychodów i wydatków,
  • doradzanie odnośnie sposobu rozliczania dochodu z najmu,
  • przygotowanie rocznego zeznania podatkowego na życzenie klienta - za dodatkową opłatą.