Wrocław For Rent (WFR) jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą w zakresie zarządzania najmem długoterminowym oraz krótkoterminowym na terenie Wrocławia i w sąsiadujących gminach. Obecnie zarządzamy kilkudziesięcioma mieszkaniami.

Na rynku nieruchomości działamy już kilkanaście lat pod marką Dobry Dom Biuro Obrotu Nieruchomościami, firmy zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i jako firma Polish Investments Sp. z o.o. zajmującą się inwestycjami w nieruchomości na terenie Wrocławia i okolic. Firma Wrocław For Rent jest kontynuacją poprzednich działalności i zaspokaja potrzeby naszych klientów w zakresie zarządzania i obsługi wynajmu nieruchomości na terenie aglomeracji wrocławskiej.

W sposób unikatowy łączymy kompetencje, wiedzę i doświadczenie zdobyte w Polsce i w firmach z branży nieruchomości w aglomeracji Birmingham w Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest zadowolony klient. Profesjonalizm, zaangażowanie połączone z obszerną wiedzą i doświadczeniem naszej kadry pozwala nam ten cel osiągać. Właścicielem Firmy jest Robert Stradomski posiadający licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i liczne certyfikaty branżowe. (link do certyfikatów)

Zapraszamy do współpracy – nasi pracownicy pomogą dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.