Wrocław For Rent (WFR) jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą w zakresie zarządzania najmem długoterminowym oraz krótkoterminowym na terenie Wrocławia i w sąsiadujących gminach. Obecnie zarządzamy 95 mieszkaniami na terenie Wrocławia i okolic

Na rynku nieruchomości działamy już kilkanaście lat pod marką Dobry Dom Biuro Obrotu Nieruchomościami, firmy zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i jako firma Polish Investments Sp. z o.o. zajmującą się inwestycjami w nieruchomości na terenie Wrocławia i okolic. Firma Wrocław For Rent jest kontynuacją poprzednich działalności i zaspokaja potrzeby naszych klientów w zakresie zarządzania i obsługi wynajmu nieruchomości na terenie aglomeracji wrocławskiej.

W sposób unikatowy łączymy kompetencje, wiedzę i doświadczenie zdobyte w Polsce i w firmach z branży nieruchomości w aglomeracji Birmingham w Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest zadowolony klient. Profesjonalizm, zaangażowanie połączone z obszerną wiedzą i doświadczeniem naszej kadry pozwala nam ten cel osiągać. Właścicielem Firmy jest Robert Stradomski posiadający licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i liczne certyfikaty branżowe. (link do certyfikatów)

Zapraszamy do współpracy – nasi pracownicy pomogą dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

Zarządzanie najmem we Wrocławiu jest podstawową usługą wykonywaną przez pracowników naszej firmy. Zakres usług zarządzania najmem-wynajmem obejmuje wszystkie. ompletacja wszystkich dokumentów niezbędnych dla wynajmu mieszkania. Sprawdzenie stanu technicznego mieszkania i jego gotowość do wynajmu. Omówimy z klientem jak lepiej urządzić mieszkanie oraz jak ewentualnie wyposażyć i zabezpieczyć jego maksymalną atrakcyjność na rynku mieszkań. Wszystkie elementy wyposażenia oraz stan techniczny odnotujemy w protokole zdawczo-odbiorczym. Który sporządzamy przy przyjęciu lokalu od właściciela a także przy zdaniu i odbiorze od najemcy. Przygotujemy dokumentację zdjęciową i opis mieszkania. Następnie zajmiemy się aktywnym poszukiwaniem odpowiedniego Najemcy. Prezentacje lokali prowadzimy na terenie Wrocławia i okolic. Właściciel nie musi osobiście prezentować lokal, dlatego może zaoszczędzić swój czas. Znajdując potencjalnego najemcę robimy weryfikację, która odbywa się w kilku etapach, aby uniknąć sytuacji gdy natrafisz na osobę niewypłacaną. Z zweryfikowaną osobą negocjujemy warunki umowy, okres na jaki ma być zawarta umowa, stawkę za media. Następnie podpisujemy umowę najmu z Najemcą w imieniu właściciela, spisujemy protokół i przekazujemy komplet kluczy Najemcy. Naszym celem jest maksymalne odciążenie właściciela lokalu dlatego co miesiąc rozliczamy najemców z czynszu i opłat. Pilnujemy terminowych wpłat. W trakcie całego najmu, w razie potrzeby, organizujemy serwis techniczny w oparciu o zatrudnionych w naszej firmie fachowców.